Siemens SAL61.00T20 Rotary Vana Motoru
13.442,50 TL
1.366,77 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
Ambalajı açılmış veya monte edilmiş ürünlerde iade veya değişim yapılmamaktadır.
Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
Manuel kontrol, konum sabitlenebilir.
Yardımcı anahtar ve/veya fonksiyon modülü için eklenti alanı.
Tork
20 nm
Açısal dönüş
90°
Güç tüketimi
6VA
Konumlandırma süresi
120 sn
Konumlandırma sinyali
DC 0…10 V, DC 4…20 mA, 0…1000 Ohm
Koruma derecesi
IP54
Ortam sıcaklığı, çalışma
-15…55 °C
Ortam sıcaklığı
-10…120 °C
Boyutlar (G x Y x D)
160x124x152 mm
Montaj konumu
Dikeyden yataya
Çalışma gerilimi
AC/DC 24V
Konum geri bildirimi
DC 0…10V