Siemens Sıvılar ve Gazlar İçin Fark Basınç Sensörü QBE3000-D16
14.727,22 TL
1.497,39 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
Ambalajı açılmış veya monte edilmiş ürünlerde iade veya değişim yapılmamaktadır.
Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
Hafif agresif sıvılar ve gazlar için. G1/8" dişli bağlantılarla.
Montaj braketi ve bakır boru için 2 vidalı bağlantı parçası dahil, 6 mm çap.
ilave bilgi
Amonyak veya freonlarla kullanıma uygun değildir.
Çalışma gerilimi
AC 24 V, DC 18…33 V
Analog çıkış, sinyal
DC 0...10V
Hassas element
Basınç diyaframı
Basınç bağlantısı
İç dişli
Bağlantı, elektrik
Takılabilir bağlantı
Bağlantı ipliği
G⅛"
Ortam sıcaklığı
-15…80 °C
Maks. izin verilen basınç
50 bar
Maks. aşırı basınç
320 bar
Ölçüm aralığı, basınç
0…16 bar, 0…1,6 MPa