Siemens QBE2003-P6 Fark Basınç Sensörü
6.990,91 TL
710,80 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
Ambalajı açılmış veya monte edilmiş ürünlerde iade veya değişim yapılmamaktadır.
• Yüksek hassasiyetli ölçüm
• Ölçüm aralığı 0 ila 60 bar bağıl
• Besleme gerilimi AC 24 V / DC 12...33 V veya DC 7…33 V
• DC 0 ...10 V veya DC 4…20 mA çıkış sinyali