Hakkımızda


Dünya üzerinde 900’den fazla mağazasıyla hizmet veren TOTALINE, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma (HVAC/R) sistemlerinde ihtiyaç duyulan malzemeleri ve ekipmanları siz değerli müşterilere ulaştırmaya çalışan marketler zinciridir.

TOTALINE, TÜRKİYE’de Alarko Carrier’in 60 yılı aşan bilgi ve deneyiminden yararlanarak ilk mağazasını 2002’de açmıştır. Günümüzde 4 ilde 5 mağaza ile hizmet veren markamız, yıllar ile beraber bu sayıyı arttırarak siz değerli müşterilerimize TÜRKİ- YE’nin birçok ilinde hizmet vermeyi planlamaktadır. Ayrıca 2014’ün ikinci yarısından itibaren siz değerli müşterilerimize internetten satış yapılması amaçlı www.isk-market.com (İSK-MARKET) adı altında bir sanal mağaza kurulumu yapılmıştır.

TOTALINE’da kompresör gibi her uygulamaya özel büyük ekipmanlar , Sarf Malzemeler , Ölçüm Cihazları , vb. birçok ürünü bulabilirsiniz. Zorlu HVAC/R uygulamalarıyla uğraşmak sizin işiniz, ihtiyacınız olan doğru parça ve ekipmanları sağlamak ise bizim işimiz. Bu TOTALINE’ın taahhütüdür ve personelimiz bu konularda özenle yetiştirilmiş çalışanlardan oluşmaktadır.

Sizleri sitemizde ağırlamaktan keyif duyacağımızı bildirir, soru ve görüşlerinizi info@isk-market.com adresine yapabileceğinizi belirtmek isteriz.